ВІТАЛІЙ СТАШУК ЗАКЛИКАЄ

ГОЛОСУЙ ЧЕСНО!

31 березня ми обиратимемо нового президента України. Чесне голосування є основою успішної, демократичної держави.

Натомість фальсифікації та підкуп є злочином та караються законом. Тому якщо Вам пропонуються гроші, щоб ви підтримали кандидата у президенти, або щоб Ви стали  учасником «сітки» і самі агітували інших взяти гроші,

ПАМ’ЯТАЙТЕ:

КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ ПЕРЕДБАЧАЄ ПОКАРАННЯ ЗА ПІДКУП ВИБОРЦЯ (СТ.160 КК УКРАЇНИ)

ПРЯМИЙ ПІДКУП ВИБОРЦІВ – визначається як пропозиція, обіцянка або надання виборцю неправомірної вигоди за вчинення або не вчинення дій, пов’язаних з безпосередньою реалізацією ним свого виборчого права (голосування чи відмова від голосування).

Ознаками прямого підкупу виборців є створення «грошових пірамід» за принципом мережевого маркетингу. Завуальованою формою підкупу може бути укладання «соціальних угод», «угод з найманими агітаторами». У Законі встановлено заборону на укладення з виборцями за рахунок коштів виборчого фонду оплатних договорів на проведення передвиборчої агітації.

НЕПРЯМИЙ ПІДКУП  – надання виборцям безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей:

–    цільова матеріальна допомога виборцям на лікування, оздоровлення, покращення соціально-побутових умов, роздача продуктових наборів, організаційна та фінансова підтримка кандидатами і партіями масових публічних заходів (спортивних, культурних, розважальних, патріотичних);

–  покращення благоустрою та інфраструктури територій – будівництво дитячих, спортивних майданчиків, доріг, встановлення вікон, ремонт під’їздів, спорудження пам’ятників тощо.

Суб’єктом  злочину виступає як виборець, який прийняв пропозицію, обіцянку або одержав неправомірну вигоду, так і особа, яка надавала неправомірну вигоду, її пропозицію чи обіцянку.

ЯКЩО ВИ СТАЛИ СВІДКОМ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ АБО ПІДКУПУ, ПОВІДОМТЕ ПРО ЦЕ!

СПЕЦІАЛЬНА РОБОЧА ГРУПА МВС З МОНІТОРИНГУ ЗАКОННОСТІ ВИБОРЧОГО ПРОЦЕСУ

З 1 БЕРЕЗНЯ  ПО 23 КВІТНЯ

ЦІЛОДОБОВО

Телефон: 044-254-97-56

або: 102

або звертайтеся до приймальні народного депутата

ВІТАЛІЯ СТАШУКА

вул. Вербицького, 30А (2 поверх)

телефон: +380 (97) 688 26 60

 

ДОДАТКОВО:

Вибори Президента-2019. Кого і що ми обираємо? – Виступ лідера “Народного Фронту” Арсенія Яценюка
Виступ міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова у програмі “Право на владу” щодо майбутніх виборів
Меню
Приймальня