Уряд має врегулювати усі проблемні питання до моменту початку нової хвилі реформи ринку електроенергії, – Віталій Сташук

Сьогодні, 3 грудня, під час засідання Погоджувальної Ради народний депутат Віталій Сташук підняв питання про майбутні дії Уряду щодо врегулювання проблемних питань,  пов’язаних зі стартом нової хвилі реформи ринку електроенергії з 1 січня 2019 року. 

«Закон про ринок електроенергії, одного боку, наближає нас до цивілізованих стандартів роботи, а з іншого – в перехідному періоді несе чимало ризиків. Дуже багато залежатиме від здатності Уряду реагувати на ці загрози, про що я нагадав сьогодні на Погоджувальній Раді, – зауважив Віталій Сташук після закінчення засідання.

Також депутат озвучив пропозиції до порядку денного від Комітету. Зокрема, про внесення на розгляд законопроектів № 7083 про врегулювання  заборгованості підприємств тепло- та водопостачання за спожиті енергоносії, № 9102 щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків та № 9223 про ринок електричної енергії.

Дивіться також:

Меню
Приймальня