Святкуємо Святого Миколайчика разом з дарницькою школою мистецтв № 9

У суботу, 15 грудня, народний депутат Віталій Сташук відвідав концерт Дитячої школи мистецтв №9 Дарницького району міста Києва, присвячений Дню Святого Миколая.
Дитяча школа мистецтв у Дарницькому районі існує вже 30 років. У 1988 році були створені музичні класи, які спочатку розташовувалися у мікрорайоні Бортничі, потім у приміщеннях гуртожитку та ДНЗ № 792. У 1991 році школа стала філіалом Дитячої школи мистецтв № 4 Дарницького району міста Києва. Згідно Рішення восьмої сесії V скликання Дарницької районної в м. Києві Ради від 19 грудня 2007 року «Про реорганізацію дитячої школи мистецтв № 4 та створення дитячої школи мистецтв №9» було вирішено реорганізувати, шляхом виділу, Дитячу школу мистецтв № 4, створивши на її майновій базі Дитячу школу мистецтв № 9 з 01 березня 2008 року.
За 10 років з Дитячої школи мистецтв № 9 випущено понад 250 випускників, підготовлено більш ніж 60 лауреатів міжнародних, всеукраїнських та регіональних конкурсів, більше 30 випускників обрали мистецтво своєю професією.
Цьогоріч за листом народного депутата Віталія Сташука на Дарницьку РДА по програмі соціально-економічного розвитку з державного бюджету були виділені кошти для придбання сценічних костюмів та музичних інструментів для вихованців школи мистецтв.
«Висловлюємо свою подяку народному депутату Сташуку Віталію Филимоновичу за активну участь у житті Дитячої школи мистецтв №9 Дарницького району м. Києва та допомогу у створенні сприятливих умов для навчального процесу ДШМ №9. Розвивати, підтримувати і заохочувати дітей – святий обов`язок сім`ї, школи, влади громадськості. І Ви, як ніхто інший, це розумієте. Дякуємо Вам за чуйність, за добре серце, за креативність і цілеспрямованість, з якими ви допомагаєте нам вирішити поставлені завдання», – зазначила директор закладу Тетяна Богданова.

Дивіться також:

Меню
Приймальня