Проект Закону щодо періодичної повірки будинкових та квартирних лічильників має бути детально опрацьований – В.Сташук

   У середу, 21 листопада, на засіданні Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства  депутати обговорили ряд важливих законопроектів.

Зокрема, проект Закону щодо метрології та метрологічної діяльності  (реєстр. № 9061), який стосується питань проведення періодичної повірки будинкових та квартирних лічильників. 

 Минулого разу Комітет переніс розгляд цього законопроекту через відсутність статистичних даних від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України щодо кількості встановлених лічильників за виробниками, їх сертифікації, вартості та періодів  повірки періодів. 

За результатом розгляду вирішили утворити робочу групу під головуванням секретаря Комітету Віталія Сташука з опрацювання положень законопроекту та підготовки узгоджених пропозицій щодо подальшої роботи над ним.

Крім того,  Комітет підтримав прийняття в цілому законопроекту щодо обмеження розміщення хостелів в житлових будинках (реєстр. № 6424-д), законопроекту щодо посилення відповідальності за триваюче правопорушення при будівництві (реєстр. № 7136)

Також прийняли рішення рекомендувати Комітету з питань ПЕК при розгляді законопроекту, який врегульовує проблемні питання впровадження ринку електроенергії  (реєстр. № 9223) відтермінувати до 1 квітня запровадження роздрібного ринку до 1 квітня та доповнити його положеннями, які дозволять забезпечити стабільне постачання електроенергії для підприємств тепло та водопостачання.

Дивіться також:

Меню
Приймальня