(Відео) ОСББ і ЖБК: в Україні має бути рівноправ’я усіх форм власності

Сьогодні, 19 вересня, на засіданні Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства  обговорили питання фінансового забезпечення утримання житлового фонду ОСББ і ЖБК.

На сьогодні в Україні ремонтні роботи  в  багатоквартирних будинках  можуть проводитись за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Проблема у тому, що використати кошти субвенції можливо тільки у тому випадку, якщо будинок обслуговується комунальним підприємством.

Такий підхід гальмує реформування системи комунального господарства створюючи бар’єри на шляху демонополізації ринку управителів житла.

Депутат підготував проект статті  до Проекту Закону № 9084 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», яка покликана врегулювати проблемні питання, пов’язані з використанням коштів субвенції.

«Підготовлені мною зміни до Бюджетного кодексу України стосуються забезпечення підтримки за рахунок коштів держбюджету ОСББ і ЖБК. Логіка проста: в Україні має бути рівноправ’я усіх форм власності», – зазначив Віталій Сташук

 

Дивіться також:

Меню
Приймальня