Медреформа: є величезний спротив старої системи

Напрямок, в якому рухаються Міністерство охорони здоров’я і уряд в питанні медичної реформи – це адекватна відповідь вимогам сьогодення. Про це в ефірі телеканалу Еспресо заявив народний депутат Віталій Сташук у п’ятницю, 15 лютого.
«Думаю, в нашій країні немає людини, яка скаже, що медична реформа завершена і має фантастичні результати. Люди розуміють, що йде процес, якому ще далеко до завершення. Уляна Супрун виступає як модератор та провайдер цих змін. Медреформа – явище багатогранне. Це не лише робота швидкої допомоги, а й увесь комплекс проблем», – зазначив депутат.
Він додав, що відсторонення Уляни Супрун не призведе до якісного прориву в галузі медицини.
«Як пов’язані спроби звільнити Супрун з тим, що розквітне українська медицина? Завтра Супрун не стане і що відбудеться? Наші швидкі не стануть їздити краще, лікарі не стануть лікувати краще, проблема з корупцією не зникне з медицини. Дуже важливо говорити не про персоналії, а про суть. Проблема полягає в тому, що є величезний спротив старої моделі управління. І правда в тому, що представники старої формації присутні на сьогодні в усіх фракціях. Тому потрібно підходити не з точки зору яка політична партія чи фракція кого підтримує, а розуміти, чому так відбувається», – наголосив Віталій Сташук
Парламентар також зауважив, що не слід робити передчасні оцінки медичній реформі.
«Треба розуміти як змінюється модель. Коли змінюється модель роботи структури в цілому, це неминуче приводить в тому числі і до негативних наслідків. Тому якщо сьогодні хтось визначив, що вдало чи невдало – думаю, як мінімум, це передчасно», – сказав він.

Предыдущая запись
ГОЛОС ЗА ПРЕЗИДЕНТА: ПРОДАНО?!
Следующая запись
У  Дарницькому районі відбувся творчий вечір поета Василя Ковтуна

Дивіться також:

Меню
Приймальня