Дарницькій Дитячій школі мистецтв № 9 – 10 років!

У п’ятницю, 2 березня, народний депутат Віталій Сташук відвідав  концерт  Дитячої школи мистецтв № 9, присвячений святкуванню 10-річчю з дня заснування закладу.

Депутат привітав колектив школи,  вихованців  та вручив подарунки.

“Чудовий концерт учнів школи! Ще раз переконався, що Рішення Дарницької райради від 19 грудня 2007 року про створення школи мистецтв було правильним. Ще раз вітаю та бажаю процвітання, творчого натхнення та успіхів!”, – зазначив Віталій Сташук

Дитяча школа мистецтв у Дарницькому районі існує вже 30 років. У 1988 році були створені музичні класи, які спочатку розташовувалися у мікрорайоні Бортничі, потім у приміщеннях гуртожитку та ДНЗ № 792. У 1991 році школа стала філіалом Дитячої школи мистецтв № 4 Дарницького району  міста Києва. Згідно Рішення восьмої сесії V скликання Дарницької районної в м. Києві Ради від 19 грудня 2007 року «Про реорганізацію дитячої школи мистецтв № 4 та створення дитячої школи мистецтв №9» було вирішено реорганізувати, шляхом виділу,  Дитячу школу    мистецтв  № 4, створивши на її майновій базі Дитячу школу мистецтв № 9 з 01 березня 2008 року.

За 10 років з Дитячої школи мистецтв № 9 випущено понад 250 випускників, підготовлено більш ніж 60 лауреатів міжнародних, всеукраїнських та регіональних конкурсів, більше 30 випускників обрали мистецтво своєю професією.

Дивіться також:

Меню
Приймальня