Блокпост пам’яті. Дарниця. Війна, якої немає…

Сьогодні, 4 квітня, у школі №290 за підтримки народного депутата  Віталія Сташука, Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, районного Управління освіти, ГР “Тут починається Київ”, ГО “Дарницька Громадська Варта”, ГО “Браття”, ТОВ “Активна Країна” урочисто відкрилася унікальна виставка-музей «БЛОКПОСТ ПАМ’ЯТІ. ДАРНИЦЯ».

“Блокпост Пам’яті” – це пересувна виставка, що представлена у 34 вітринах, де зібрано понад 400 експонатів: документи та речі загиблих військовослужбовців ЗСУ, бійців добровольчих батальйонів, Національної гвардії України, співробітників МВС та СБУ.

Зібрані експонати є унікальними. Окреме місце на виставці займає меморіальна композиція на честь 34 героїв дарничан, воїнів АТО, що душу й тіло віддали за нашу з вами свободу.

«Музей присвячений пам`яті 34 загиблих героїв-дарничан, які віддали своє життя у боротьбі з російською агресією на сході України. Запрошую усіх обов’язково відвідати виставку та на власні очі побачити експонати цієї війни.  Слава Героям!», – наголосив Віталій Сташук

Дивіться також:

Меню
Приймальня